منوی دسته بندی
درباره تماشاخانه

درباره تماشاخانه

تماشاخانه اکتو

تماشاخانه اکتو یکی از بخش های اصلی سایت اکتو است که در آن محتوای ویدئویی مربوط به تئاتر و سینما از جمله فیلم تئاترهای زیرنویس شده، مسترکلاس های ترجمه شده یا زیرنویس شده و ویدئوهای دیگری از این قبیل قرار می گیرد.

هدف اکتو:

اکتو در نظر دارد تماشاخانه را به دایرۀ المعارفی مدون از آموزش های بازیگری و دیگر آموزش های مربوط به سینما و تئاتر تبدیل کرده و از این طریق فرایند آموزش بازیگری را برای کاربران خود تسهیل بخشیده و دسترسی به محتواهای این چنینی را برای آن ها آسان سازد. این آموزش ها هم برای نوآموزان و افراد –تنها- علاقه مند به بازیگری (و دیگر مشاغل تئاتری و سینمایی) و هم برای افراد باتجربه تر در این حوزه ها مفید خواهد بود؛ چرا که محتوای آموزشی آن شامل چندین بخش (فرست کلاس، کلاس، مستر کلاس) خواهد بود. فیلم تئاترهای بارگذاری شده در این تماشاخانه نیز از برترین آثار نمایشی ایران و جهان انتخاب شده اند و به جز این ها، برخی مصاحبه های ویدئویی (شامل دو دسته آموزشی و فان) از بزرگان سینما و تئاتر جهان در این بخش وجود دارد.

اکتو

نوع محتوای تماشاخانه:

محتوای ویدئویی تماشاخانه اکتو یا توسّط مترجمان تیم اکتو ترجمه و زیرنویس شده و یا اگر از محتوای دیگر سایت های تئاتری در آن استفاده شود، منبع آن و سایت ترجمه کننده (یا آماده کننده)، جهت حفظ حقوق این سایت ها و احترام به قانون کپی رایت، ذکر خواهد شد. بنابراین، استفاده از این محتوا بدون ذکر منبع و با درج لوگوی دیگری به جای لوگوی اکتو بر روی آن غیر قانونی بوده و از طریق مراجع سایبری پیگیری خواهد شد.

نتیجه گیری:

آنطور که از نام این بخش پیداست، اکتو تلاش خواهد کرد این محیط لذّت حضور در یک تماشاخانه را برای شما پدید آورده و باعث شود همانند حضور در یک مسترکلاس، در آن بازیگری (و سایر سکشن های تئاتری و سینمایی) بیاموزید.

ارتباط با پشتیبانی